Zaproszenie na warsztat "Trudne uczucia - w relacjach z dziećmi”

Zapraszamy na warsztat dla rodziców “Trudne uczucia - w relacjach z dziećmi” prowadzony przez Zofię Aleksandrę Schacht-Petersen.

Dlaczego dzieci tak często mówią "nie" i jak sobie z tym radzić? Co to są  granice w relacjach z dziećmi? Czym jest dialog i jak poprzez empatyczny kontakt osiągnąć spokój nawet w sytuacjach sprawiających wyzwania? A także o poczuciu własnej wartości u dorosłych i u dzieci - jak je wspierać i pielęgnować w rodzinie?

Uczestnictwo w grupie warsztatowej to okazja doświadczenia wzajemnego wsparcia i bezpiecznego nabywania kompetencji relacyjnych, nauki dialogowania. Pracujemy metodami aktywnymi, opartymi na doświadczeniu i omawianiu rzeczywistych przypadków zgłaszanych przez uczestników - w ten sposób uczymy się z łatwością i skutecznie wdrażamy nowe nawyki dialogu w codzienną praktykę.

Termin: 23.02.2019 

Czas: 10:00-15:00 

Miejsce: Korczakowska Szkoła Marzeń/Uczelnia Korczaka w Olsztynie, ul. Sikorskiego 23

Zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w treści maila prosimy podać imię, nazwisko, nr kontaktowy

Koszt: 100,00 zł - płatne w całości jako bezzwrotna gwarancja uczestnictwa, na konto 06 1240 1590 1111 0000 1462 9488,  z dopiskiem: warsztaty NVC

Osoba do kontaktu: Jolanta Pulwert, tel. 691076516, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat

 

Zapraszamy również wszystkich chętnych, rodziców, studentów i nauczycieli na niedzielny otwarty wykład pt. "Co mówi współczesna nauka o emocjach człowieka i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce", czyli dalszy ciąg nauki o relacjach, dialogu, trudnych emocjach i radzeniu sobie z nimi. 

Termin: 24.02.2019 

Czas: 10:00-11:00 

Miejsce: Korczakowska Szkoła Marzeń/Uczelnia Korczaka w Olsztynie, ul. Sikorskiego 23, aula nr 1

Koszt: 20,00 zł - płatne gotówką przy wejściu do auli

Osoba do kontaktu: Jolanta Pulwert, tel. 691076516, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Zofia Aleksandra Schacht Petersen 1

© 2018 Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Korczaka. All Rights Reserved.